Тепер, виходячи з формули швидкості, напишемо формулу шляху. S = V * t. S = 72 * 2 1/4 = 72 * 9/4 = 162 (км) – проїде автомобіль за 2 1/4 год.
1) 60 кілометрів / 60 хвилин = 1 км/хв. 2) 1 кілометр/хвилину * 30 хвилин = 30 кілометрів. Відповідь. За півгодини машина проїде тридцять км.
Щоб знайти відстань, потрібно швидкість помножити на час руху (s = V * t). 100 * 0,05 = 5 км. відповідь:5 км чи 5000 м.