Яке місце посіли фігуристки на Олімпіаді 2022 року?

0 Comments 15:55

Російська фігуристка Каміла Валієва, яка опинилася в центрі допінгового скандалу, зайняла четверте місце у жіночому одиночному турнірі з фігурного катання. На першому місці – росіянка Ганна Щербакова, на другому – російська фігуристка Олександра Трусова, бронза – у японської спортсменки Каорі Сакамото.17 Feb 2022

Каорі Сакамото Жінки, підсумки: Сакамото виграє з найкращим прокатом у кар'єрі 25 березня закінчилися змагання у жіночому одиночному катанні на чемпіонаті світу з фігурного катання у Монпельє. Новою чемпіонкою світу стала Каорі Сакамото, набравши рекордну для себе суму о 236.09 бала.

17 Feb 2022

Змагання з фігурного катання на зимових Олімпійських іграх у Пекіні2022 вдалися на славу. Натан Чен був найкращим у чоловічому одиночному катанні, а в парному на радість місцевим любителям спорту перемогли Суй Веньцзін та Хань Цун, які завоювали серця усієї країни.